KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475170
nr 1247 5170
Mara Zvaigzne
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "Resan mot Vitön". Signerad, daterad -91. Olja på duk, 67x68 cm
Mara Zvaigzne, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:53:45
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)